Fellne per Golg 4

Shitet nga: Admir 03 Jan 14:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shite fellnet e golf 4 ne gjendje shum te mir fellnet jon 18qe me guma te veres
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim