Fellne per Jeep 17

Shitet nga: luli 08 Pri 18:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne me goma per JEEP me goma te mira
Bejm ndrrim me fellne 15 . 16 per vw ose opel
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim