Fellne per Mercedes

Shitet nga: Bujar 02 Shk 05:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne per mercedes 18/225/40 t ardhura nga gjermoniaa me gomaa t veres
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim