Fellne per Opel

Shitet nga: Liridon 25 Dhj 20:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet 14 coll me goma te veres te ardhura nga Zvicrra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim