Fellne per Taureg 18 coll me goma 18/ 225/55

Shitet nga: Kushtrim 10 Pri 17:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes 4 copa fellne plus dy goma 18/255/55er veture VW Taureg
tel : 044/ 487 878
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim