Fellne per audi b4 16

Shitet nga: Nazim 26 Krr 15:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet per audi b4 citroen qi jan me 4 shtrafa pesho reno fort e tj. Numri i viberit+377 44 632 411
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim