Fellne per audi ford peugeot citroen

Shitet nga: Fitor 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet shum te mira me goma te veres gomat jan perpara-195-50-15 kurse mbrapa jan -205-55-15
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim