Fellne per bmw

Shitet nga: Milaim 14 Gsh 15:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 EUR   200 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet shum pak të perdorura per vetur BMW 320 me numer 16 si dhe fellnet per golf 5 Skoda numer 17.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim