Fellne per ford 14 15 dhe 17 me 5 dh

Shitet nga: Veton 01 Pri 15:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
fellne te Posa ardhuna nga Zvicrra me per ford 4 dhe 5 shtrafa14, 15 dhe 17 shum te rujshme me qmim te volitshem Viber +37744125523
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim