Fellne per ford focus apo audi

Shitet nga: mitat 03 Mar 20:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

190 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet per ford fokus apo audi mujn mi bo edhe pezhojes jan 15 me goma me 4 shtraf shum te mira jan as nuk jan te vrame as hiq
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim