Fellne per golf 2, jetta etj

Shitet nga: Fisnik 02 Mar 22:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet per vw. Qmimi i negociushem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim