Fellne per golf 2

Shitet nga: ilir 04 Pri 12:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellnet me goma 15 me 4 shtrafa per golf 2, jane ne rregull te pa domtuara..shiten urgjent.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim