Fellne per golf 4 urgjent

Shitet nga: beki 22 Pri 20:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes fellne gole 4 me goma ner 044399480 edhe ne viber +37744399480
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim