Fellne per golf 5 Goma Treja

Shitet nga: driton saqipi 15 Jan 10:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes Goma treja nga ch te ardhura
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim