Fellne per mazda 6 16qe

Shitet nga: Arbër Salihu 10 Jan 11:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet per mazda 6 2007 jan te ardhura prej zvicrre po ashtu bejm edhe mundesi ndrrimi me fellne per mercedes c class 2002 16qe
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim