Fellne per mercedes 18

Shitet nga: Bujar 19 Jan 23:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne per mercedes 18/225/40 t ardhura nga gjermonia shum pak t perdorura n kososv
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim