Fellne per mercedes c

Shitet nga: Shpetim 10 Tet 02:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

320 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
fellnet jon te importuara nga gjermania shum pak te perdorura gomat jan te veres shum te mira sit shihet ne foto viti i prodhimit 2013

mund te kontaktoni edhe ne viber +37744534262
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim