Fellne per mercedes

Shitet nga: Bujar 08 Shk 13:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne per mercedes 18/225/40 t ardhura nga zvicrra shum pak t perdorura n kosov
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim