Fellne per mercedes

Shitet nga: Sela 29 Mar 13:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne 20 coll per mercedes lorisen
245 -30-20 perpara
295-25-20 permas


Viber. 0038649857088
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim