Fellne per opel 15

Shitet nga: Veton 01 Pri 15:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 EUR   220 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
fellne me goma nga zvicrra per opell 16 me goma 250 euro Viber +37744125523
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim