Fellne per peuegot

Shitet nga: Ebi 26 Mar 20:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet per peuegot 15 coll ne gjendje te mir nuk jan te demtune as nuk dridhin qmimi 130 me shtrafa ndersa 100 pa shtrafa fellnet shiten pa goma
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim