Fellne per smart

Shitet nga: Sevda 12 Sht 12:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet te reja per smart jon shum te mira vetem 3 muj jon te bajta fellnet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim