Fellne r17 10 vrima per gjith veturat

Shitet nga: kushtrim 17 Shk 00:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

249 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Felle me goma
Per vw

Viber 0037745679296
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim