Fellne r17

Shitet nga: Dalia 25 Shk 22:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne r17 per audi vw etj me 5vrima me guma tmira boj edhe ndrrim me r15 ose me telefona
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim