Fellne shum te mira

Shitet nga: Fitor 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet me goma te vere numer 205-55-15 fellnet jan shum shum te mira
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim