Fellne shum te mira

Shitet nga: Fitor 14 Jan 17:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet 15 shum te mira me goma te veres
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim