Fellne shume te bukura

Shitet nga: Enis 19 Nën 17:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet nr 225 45 17 fellnet jan shume te mira dhe nuk kan asnje gervishje per me shume na kontaktoni
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim