Fellne shume te mira

Shitet nga: Nexhat 20 Shk 08:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet shume te mira jane me 5 vrime , munden te perdoren per,

Opel, wolsfagen etj,,

Shiten urgjent !!!!!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim