Fellne të aluminit 15" me 5 vrima, për mercedes

Shitet nga: ibrahim 24 Mar 22:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
E shes një komplet të fellneve të aluminit ( 4 copë ) në gjendje shumë të mirë, pa vërejtje ( pa dëmtime apo deformime). Fellnet janë nr 15 me 5 vrima. Fellnet janë adekuat për guma 195/65/15. Fotot janë origjinale. Mund ti shiqoni çdo ditë në lagjen Dardania II në Gjilan. Më kontaktoni në tel: 044 154 487 ose në viber apo forma tjera.


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim