Fellne te Audis mbi A6 dhe Mercedes E Class

Shitet nga: Ardi 28 Sht 20:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

800 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellna te Audis mbi A6 dhe Mercedes E Class pa guma fellnat jan te reja Barracuda
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim