Fellne

Shitet nga: Fatos 05 Shk 12:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellne me goma per infoo 045 937 721
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim