Fellne

Shitet nga: Fatos 06 Mar 10:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Goma dhe fellne Per info 045 937 721
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim