Fellne

Shitet nga: Fellne 17 Mar 16:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

420 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne 18-tshe me goma shum te mira Gomat jan te veres.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim