Fellne

Shitet nga: Fatos 20 Mar 13:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
N`Shitje Per Info 045 937 721
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim