Fellne

Shitet nga: enis 27 Mar 13:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shes felnet 17 me goma te veres 225.55.17 fellnet jan te mira nuk jan te demtuara nuk jan te shtremta
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim