Fellne

Shitet nga: Adnani 29 Mar 13:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
per ma shum informata

tel.045 573 882
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim