Fellne

Shitet nga: fitimi 12 Pri 10:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
fellnet ne shitje , qmimi i arsyeshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim