Fellne

Shitet nga: Gëzim smërqaku 23 Gsh 16:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet me goma te ardhura nga zvicrra ne gjendje shumte mira goma continental 205/55/17 per Mercedes Golf 5 pasat etj per te interesuarit na kontaktoni ne ket Nr.045805705.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim