Fellne

Shitet nga: Qerim 02 Sht 12:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellnet 16 bejn per passat b5, b5.5, audi a4, golf5 etj fellnet gjinden ne Presheve.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim