Fellne

Shitet nga: Labinot 02 Mar 12:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne 17coll , BMW
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim