Fellne

Shitet nga: Blerim 19 Tet 19:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

230 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten Fellne.
Me goma.
Madhesia 18.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim