Fellne

Shitet nga: Flamur haliti 23 Nën 13:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
fellne me pes shtrafa 4cop
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim