Fellne

Shitet nga: Fatbardh dermaku 23 Nën 18:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne per opel 15 jan te mira nuk dridhin jan pa guma
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim