Fellne

Shitet nga: Flamur haliti 03 Dhj 18:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
4cop 15
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim