Fellne

Shitet nga: arsim 29 Nën 21:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
fellne;shes 4 copa 15-qe te Mercedesit, fellnet jane te reja shum pak te perdorura.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim