Fellne

Shitet nga: Skender 29 Dhj 14:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellnet 15 i boj golf 4 , bora , audi a3 nuk jon t grithta as te shtremta
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim