Fellne

Shitet nga: Orki 18 Jan 21:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

110 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne 15qe me goma tdimrit 185-55-15 gomat jon shum pak te përdorura per më shum kontaktoni ne nr 045544021 ose viber +37745544021
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim