Fellne

Shitet nga: Besnik 02 Shk 20:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shes fellnet barakuda sapo kan ardhur prej jashtit mundet te kontaktojn personat serioz dhe mindet me thirr ne viber +37744234155 dhe ju garantom per fellne
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim