Fellne

Shitet nga: Saba 19 Shk 19:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne
215-45-17
Pasat,golf5,tauran etj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim