Fellne

Shitet nga: Saba 11 Shk 15:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

360 EUR

Komuna: Gjilan
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellna 245/40/18
Audi a4/a6/a8
Passat 3c
Golf 5/6
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim